Метелик - це вишуканий чоловічий аксессуар!
Краватка - метелик додає стилю, та робить образ завершеним.Метелик з легкістю фіксується на шиї за допомогою єластичного кріплення та фіксатора, за рахунок якого досягається необхідний обєм. Довжина регулюється, а тому краватку може носити як хлопчик так і дорослий чоловік.
- Основний колір - жовтий;
- Принт - без принта;
- Довжина - 9 см;
- Ширина - 5 см;
- Довжина ремінця/обхват по шиї : регулюється.
Усі наші краватки власного виробництва, надійно відшиті вручну, а отже ви можете бути впевнені в їх якості та надійності.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Вид изделия | Галстук-бабочка |
| Цвет | Желтый |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Тип ткани | Габардин |
| Длина | 9 см |
| Ширина | 5 см |
| Застежка | Крючки |
| Состояние | Новое |
| Основные атрибуты | |
| Ширина изделия | 5 см |
| Длина изделия | 9 см |
Информация для заказа
- Цена: 150 ₴





