Метелик - це вишуканий чоловічий аксессуар!
Краватка - метелик додає стилю, та робить образ завершеним.
Метелик з легкістю фіксується на шиї за допомогою єластичного кріплення та фіксатора, за рахунок якого досягається необхідний обєм. Довжина регулюється, а тому краватку може носити як хлопчик так і підліток.- Матеріал - 100% шовк;
- Основний колір - світлий пісочний\бежевий;
- Принт - горошок;
- Довжина - 9 см;
- Ширина - 5 см;
- Довжина ремінця/обхват по шиї : регулюється, максимальний розмір - 40 см.
Усі наші краватки власного виробництва, надійно відшиті вручну, а отже ви можете бути впевнені в їх якості та надійності.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Пол | Мужской |
| Вид изделия | Галстук-бабочка |
| Цвет | Бежевый |
| Узоры и принты | Горошек |
| Тип ткани | Шелк |
| Длина | 9 см |
| Ширина | 5 см |
| Застежка | Крючки |
| Обхват шеи | 40 см |
| Состояние | Новое |
| Основные атрибуты | |
| Ширина изделия | 5 см |
| Длина изделия | 9 см |
Информация для заказа
- Цена: 150 ₴



