Новинка

Бантики для дівчинки Бант маленький на заколці Бант кольоровий однотонний
50 ₴
- Готово к отправке
- Код: RE-042
+380 (93) 641-83-00
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Бант на заколціі - це відмінний варіант для школи та дитячого садочку. Дуже гарно тримається на дитячому волоссі.
В наявності різні кольори.
При замовленні в коментарях зазначайте номер кольору.
Ціна зазначена за одну штуку/бант.
Розміри бантика: - 4 см. довжина, 2,5 см. - ширина. Дожина заколки - 4,5 см.
Кріплення - резиночка, можлива заміна на заколку, про що необхідно зазначити у замовленні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Разные цвета |
| Длина | 4 мм |
| Ширина | 2 мм |
| Количество в упаковке | 1 шт |
| Диаметр | 9 мм |
| Состояние | Новое |
| Материал | Металл |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Заколка-уточка |
Информация для заказа
- Цена: 50 ₴



