Бант на заколці - це відмінний варіант для школи та дитячого садочку. Дуже гарно тримається на дитячому волоссі.
В наявності різні кольори.
При замовленні в коментарях зазначайте бажаний колір.
Ціна зазначена за одну штуку/бант
Розміри: - 7,5 см. довжина, 5,5 см. - ширина.
Кріплення - заколка, можлива заміна на резинку, про що необхідно зазначити у замовленні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Разные цвета |
| Длина | 7 мм |
| Ширина | 5 мм |
| Количество в упаковке | 1 шт |
| Диаметр | 9 мм |
| Состояние | Новое |
| Материал | Металл |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Заколка-уточка |
Информация для заказа
- Цена: 20 ₴




