Бант на резинці - це відмінний варіант для школи та дитячого садочку.
Дуже гарно тримається на дитячому волоссі.
Ціна зазначена за пару
Розміри: - 7,5 см. довжина, 3 см. - ширина.
Кріплення - резинка.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Зелёный |
| Ширина | 3 мм |
| Количество в упаковке | 2 шт |
| Состояние | Новое |
| Диаметр | 7 мм |
| Материал | Металл |
| Длина | 7 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Заколка-уточка |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
Информация для заказа
- Цена: 119 ₴/пара






