
Краватка - метелик для чоловіка Метелик карнавальний чоловічий Метелик червоний
180 ₴
- В наличии
- Код: ME-002
+380 (93) 641-83-00
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Метелик - це вишуканий чоловічий аксессуар!
Краватка - метелик додає стилю, та робить образ завершеним.Метелик з легкістю фіксується на шиї за допомогою єластичного кріплення та фіксатора, за рахунок якого досягається необхідний обєм. Довжина регулюється, а тому краватку може носити як хлопчик так і дорослий чоловік.
- Основний колір - золотий блискучий, з ефектом диско;
- Принт - абстрактний;
- Довжина - 12 см;
- Ширина - 6 см;
- Довжина ремінця/обхват по шиї : регулюється;
- Матеріал - синтетична тканина.
Усі наші краватки власного виробництва, надійно відшиті вручну, а отже ви можете бути впевнені в їх якості та надійності.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Вид изделия | Галстук-бабочка |
| Цвет | Красный |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Тип ткани | Вельвет |
| Длина | 12 см |
| Ширина | 6 см |
| Состояние | Новое |
| Основные атрибуты | |
| Ширина изделия | 5 см |
| Длина изделия | 9 см |
Информация для заказа
- Цена: 180 ₴


