Метелик це стильний та вишуканий аксесуар для чоловіків та підлітків.
Колір - чорний;
Тканина - габардин;
Розмір - 10,5 см. на 7 см.;
Кріплення - крючок;
По шиї - регулюється, підійде на будь- який розмір
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Вид изделия | Галстук-бабочка |
| Цвет | Черный |
| Узоры и принты | Змеиный принт |
| Тип ткани | Вискоза |
| Ширина | 11 см |
| Застежка | Крючки |
| Состояние | Новое |
| Основные атрибуты | |
| Ширина изделия | 5 см |
| Длина изделия | 11 см |
Информация для заказа
- Цена: 210 ₴



