Новинка

Метелик - краватка чорного кольору Метелик для нареченого весільний святковий
189 ₴
- Готово к отправке
- Код: ME-004
+380 (93) 641-83-00
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Метелик це стильний та вишуканий аксесуар для чоловіків та підлітків.
Тип - класичний, відмінно тримає форму.
Колір - чорний;
Тканина - габардин в золоту краплинку;
Розмір - 11 см. на 6 см.;
Кріплення - крючок;
По шиї - регулюється, підійде на будь- який розмір
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Ширина | 6 см |
| Длина | 11 см |
| Тип ткани | Габардин |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Застежка | Крючки |
| Цвет | Черный |
| Вид изделия | Галстук-бабочка |
| Состояние | Новое |
| Основные атрибуты | |
| Ширина изделия | 5 см |
| Длина изделия | 11 см |
Информация для заказа
- Цена: 189 ₴


