Метелик це стильний та вишуканий аксесуар для чоловіків та підлітків.
Колір - червоний/білий/чорний;
Тканина - габардин;
Розмір - 11 см. на 4,5 см.;
Кріплення - крючок;
По шиї - регулюється, підійде на будь- який розмір
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Ширина | 5 см |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 11 см |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Стать | Чоловіча |
| Тип тканини | Габардин |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Застібка | Гачки |
| Колір | Червоний |
| Вид виробу | Краватка-метелик |
| Стан | Новий |
| Тип галстука | Класичний |
| Основні атрибути | |
| Ширина виробу | 5 см |
| Довжина виробу | 11 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 255 ₴



