Метелик це стильний та вишуканий аксесуар для чоловіків та підлітків.
Принт - без;
Колір - яскраво - блакитний;
Тканина - атлас;
Розмір - 10 см. на 6=5 см.;
Кріплення - крючок;
По шиї - регулюється, підійде на будь- який розмір
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Ширина | 5 см |
| Длина | 10 см |
| Подарочная упаковка | Нет |
| Пол | Мужской |
| Тип ткани | Атлас |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Застежка | Крючки |
| Цвет | Голубой |
| Вид изделия | Галстук-бабочка |
| Состояние | Новое |
| Тип галстука | Классический |
| Основные атрибуты | |
| Ширина изделия | 5 см |
| Длина изделия | 11 см |
Информация для заказа
- Цена: 280 ₴




