Метелик це стильний та вишуканий аксесуар для чоловіків та підлітків.
Принт - декорований стрічкою з принтом вишивки;
Колір - блакитний з білим;
Тканина - репс;
Розмір - 12 см. на 6 см.;
Кріплення - крючок;
По шиї ремінець - регулюється, підійде на будь- який розмір
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Метелик |
| Тип галстука | Класичний |
| Стать | Чоловіча |
| Тип тканини | Габардин |
| Колір | Блакитний |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Застібка | Гачки |
| Довжина | 12 см |
| Ширина | 6 см |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Стан | Новий |
| Основні атрибути | |
| Ширина виробу | 6 см |
| Довжина виробу | 12 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 290 ₴



