Топ продаж

Метелик - краватка чорно - сірого кольору Метелик для нареченого святковий
250 ₴
- Готово до відправки
- Код: ME-004
+380 (93) 641-83-00
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Метелик це стильний та вишуканий аксесуар для чоловіків та підлітків.
Тип - класичний, відмінно тримає форму.
Колір комбінований - чорний/сірий;
Тканина - габардин/аталас;
Розмір - 11 см. на 6 см.;
Кріплення - крючок;
По шиї - регулюється, підійде на будь- який розмір
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид виробу | Краватка-метелик |
| Колір | Чорний |
| Тип тканини | Габардин |
| Довжина | 11 см |
| Застібка | Гачки |
| Ширина | 6 см |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Основні атрибути | |
| Ширина виробу | 5 см |
| Довжина виробу | 11 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴


