Метелик це стильний та вишуканий аксесуар для підлітків та хлопчиків
Метелик - двошаровий, відмінно тримає форму;
Принт - полоска;
Колір - жовто-чорний;
Тканина - габардин, шовк
Розмір - 10 см. на 5 см.;
Кріплення - крючок;
По шиї ремінець - регулюється, підійде на будь- який розмір
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Вид изделия | Бабочка |
| Тип галстука | Классический |
| Пол | Мужской |
| Тип ткани | Атлас |
| Цвет | Желтый |
| Узоры и принты | Абстрактный принт |
| Застежка | Крючки |
| Длина | 10 см |
| Ширина | 5 см |
| Подарочная упаковка | Нет |
| Состояние | Новое |
| Основные атрибуты | |
| Ширина изделия | 6 см |
| Длина изделия | 12 см |
Информация для заказа
- Цена: 320 ₴



