Метелик - це вишуканий та сучасний аксессуар!
Краватка - метелик додає стилю, та робить образ завершеним.Метелик з легкістю фіксується на шиї за допомогою липучки.
Довжина метелика - 7 см., обхват по шиї - 30/31 см.
Підійде на вік 2 -3 роки але орієнтуйтесь на обхват по шиї.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Вид изделия | Галстук-бабочка |
| Тип галстука | Классический |
| Пол | Мужской |
| Тип ткани | Хлопок |
| Цвет | Черный |
| Узоры и принты | Абстрактный принт |
| Длина | 31 см |
| Ширина | 7 см |
| Состояние | Новое |
| Основные атрибуты | |
| Ширина изделия | 5 см |
| Длина изделия | 9 см |
Информация для заказа
- Цена: 120 ₴



