
Краватка - метелик для хлопчика темно синій у горох на 2 - 3 роки
150 ₴
- Готово к отправке
- Код: ME-001
+380 (93) 641-83-00
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Метелик - це вишуканий та сучасний аксессуар!
Краватка - метелик додає стилю, та робить образ завершеним.Метелик з легкістю фіксується на шиї за допомогою липучки.
Довжина метелика - 5 см., обхват по шиї - 29/30см.
Підійде на вік 2 -3 роки але орієнтуйтесь на обхват по шиї.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Вид изделия | Галстук-бабочка |
| Цвет | Синий |
| Тип ткани | Полиэстер |
| Узоры и принты | Горошек |
| Ширина изделия | 5 см |
| Длина изделия | 29 см |
| Состояние | Новое |
| Пол | Для мальчиков |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип галстука | Классический |
| Длина | 29 мм |
| Ширина | 7 мм |
Информация для заказа
- Цена: 150 ₴


