Метелик - це вишуканий та сучасний аксессуар!
Краватка - метелик додає стилю, та робить образ завершеним.Метелик з легкістю фіксується на шиї за допомогою ремінця.
Довжина метелика - 9 см., ширина - 4 см. обхват по шиї - максимально до 40/41 см.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Вид изделия | Галстук-бабочка |
| Тип ткани | Полиэстер |
| Цвет | Красный |
| Узоры и принты | Животные принты |
| Состояние | Новое |
| Основные атрибуты | |
| Ширина изделия | 5 см |
| Длина изделия | 29 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Пол | Для мальчиков |
| Тип галстука | Классический |
| Длина | 7 мм |
| Ширина | 4 мм |
Информация для заказа
- Цена: 150 ₴



