Метелик - це вишуканий та сучасний аксессуар!
Краватка - метелик додає стилю, та робить образ завершеним.
Підійде для фотосессії, весілля, чи іншої подіі.
Метелик з легкістю фіксується на шиї за допомогою липучки.
Довжина метелика - 11 см., ширина - 3 см., обхват по шиї - від 38 до 45 см. , регулюється липучкою.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Вид изделия | Галстук-бабочка |
| Тип галстука | Классический |
| Пол | Мужской |
| Тип ткани | Хлопок |
| Цвет | Белый |
| Узоры и принты | Абстрактный принт |
| Длина | 11 см |
| Ширина | 3 см |
| Обхват шеи | 40 см |
| Подарочная упаковка | Нет |
| Состояние | Новое |
| Основные атрибуты | |
| Ширина изделия | 5 см |
| Длина изделия | 9 см |
Информация для заказа
- Цена: 160 ₴



