Метелик це стильний та вишуканий аксесуар для підлітків та хлопчиків
Колір - білий;
Тканина - атлас;
Розмір - 9 см. на 5 см.;
Кріплення - крючок;
По шиї ремінець - регулюється, підійде на будь- який розмір
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Вид изделия | Галстук-бабочка |
| Цвет | Белый |
| Тип ткани | Атлас |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Состояние | Новое |
| Пол | Для мальчиков |
| Ширина изделия | 5 см |
| Длина изделия | 9 см |
| Основные | |
| Тип галстука | Классический |
| Ширина | 5 мм |
| Застежка | Крючки |
| Длина | 9 мм |
| Подарочная упаковка | Нет |
Информация для заказа
- Цена: 220 ₴



