Метелик це стильний та вишуканий аксесуар для підлітків та хлопчиків
Колір - золотий;
Тканина - поліестер;
Розмір - 9 см. на 5 см.;
Кріплення - крючок;
По шиї ремінець - регулюється, підійде на будь- який розмір
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Вид изделия | Галстук-бабочка |
| Тип галстука | Классический |
| Тип ткани | Полиэстер |
| Цвет | Розовый |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Застежка | Крючки |
| Длина | 9 см |
| Ширина | 5 см |
| Подарочная упаковка | Нет |
| Состояние | Новое |
| Основные атрибуты | |
| Пол | Для мальчиков |
| Ширина изделия | 5 см |
| Длина изделия | 9 см |
Информация для заказа
- Цена: 220 ₴



