
Заколка з великим бантом блакитного кольору з принтом фіолетових квітів
280 ₴
- Готово к отправке
- Код: ВВ-004
+380 (93) 641-83-00
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Стильний та сучасний жіночий аксесуар для волосся.
Бант великого розміру підійде дівчаткам підліткам та дорослим.
Розмір - 20 см. довжина.
Кріплення - заколка уточка.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Бант на заколке |
| Материал | Шифон |
| Цвет | Голубой |
| Количество в упаковке | 1 шт |
| Диаметр | 20 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Состояние | Новое |
| Длина | 14 мм |
Информация для заказа
- Цена: 280 ₴



