Метелик це стильний та вишуканий аксесуар для хлопчиків до 12 р.
Колір - темно синій, з полоскою;
Тканина - габардин;
Розмір - 8 см. на 4.5 см.;
Кріплення - застібка;
По шиї ремінець - регулюється, підійде на будь- який розмір
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Вид изделия | Галстук-бабочка |
| Тип галстука | Классический |
| Пол | Мужской |
| Тип ткани | Габардин |
| Цвет | Синий |
| Узоры и принты | Полоска |
| Длина | 8 см |
| Ширина | 4.5 см |
| Подарочная упаковка | Нет |
| Состояние | Новое |
| Основные атрибуты | |
| Ширина изделия | 5 см |
| Длина изделия | 9 см |
Информация для заказа
- Цена: 250 ₴



