Метелик - це вишуканий чоловічий аксессуар!
Краватка - метелик додає стилю, та робить образ завершеним.Метелик з легкістю фіксується на шиї за допомогою єластичного кріплення та фіксатора, за рахунок якого досягається необхідний обєм. Довжина регулюється, а тому краватку може носити як хлопчик від 18 р. + так і дорослий чоловік.
- Довжина - 12 см;
- Ширина - 7 см;
- Довжина ремінця/обхват по шиї : регулюється;
- Матеріал - бавовна.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Вид изделия | Бабочка |
| Тип галстука | Классический |
| Пол | Мужской |
| Тип ткани | Хлопок |
| Цвет | Белый |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Длина | 12 см |
| Ширина | 7 см |
| Подарочная упаковка | Нет |
| Состояние | Новое |
| Основные атрибуты | |
| Ширина изделия | 5 см |
| Длина изделия | 9 см |
Информация для заказа
- Цена: 480 ₴




