Новинка сезона 2020! Яскрава, модна спідниця з красивим декором із паєток!
Довжина — міні, спідниця має підкладку, підшита до верхнього шару, тканина добре тягнеться, модель ідеально сідає на фігуру. Чудовий варіант одягу на літо.
Матеріал — 100% поліестер;
Розмір — 8 (європейський 36), ширина спідниці по поясу — 70 см, ширина по бёдрам — 90 см, довжина спідниці — 39 см.
Колір — чорний/срібний/малиновий;
Декор - пайетки;
Виробник - Be Beau.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стиль | Молодіжний |
| Вид спідниці | Міні |
| Силует | Прямий |
| Довжина виробу | 39 см |
| Посадка | Занижена талія |
| Кількість кишень | 1 шт. |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Обхват талії | 70 см |
| Обхват стегон | 90 см |
| Тип | Резинка для волосся |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Діаметр | 9 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 299 ₴






