Бант на резинці - це відмінний варіант для школи та дитячого садочку. Дуже гарно тримається на дитячому волоссі.
В наявності різні кольори.
При замовленні в коментарях зазначайте номер кольору.
Ціна зазначена за одну штуку/бант
Розміри: - 9 см. довжина, 6 см. - ширина.
Кріплення - резиночка, можлива заміна на заколку, про що необхідно зазначити у замовленні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Колір | Різні кольори |
| Діаметр | 9 мм |
| Ширина | 6 мм |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Метал |
| Довжина | 8 мм |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Заколка-качечка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 45 ₴



