Бант на заколці - це відмінний варіант для школи та дитячого садочку. Дуже гарно тримається на дитячому волоссі.
В наявності різні кольори.
При замовленні в коментарях зазначайте бажаний колір.
Ціна зазначена за одну штуку/бант
Розміри: - 7,5 см. довжина, 5,5 см. - ширина.
Кріплення - заколка, можлива заміна на резинку, про що необхідно зазначити у замовленні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Різні кольори |
| Довжина | 7 мм |
| Ширина | 5 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Діаметр | 9 мм |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Метал |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Заколка-качечка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 ₴




