Новинка

Шпилька для волосся з квіткою Шпилька ошатна з квіткою Прикраса у зачіску
500 ₴/пара
- Готово до відправки
- Код: FO-026
+380 (93) 641-83-00
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Яскрава, соковита, річна заколочка з квіткою лілії.
Квіти виготовлені вручну з ніжного повітряного фоамирана, відмінно тримають форму, дуже легкі практично невагомі.
Такі заколочки підійдуть на будь-який вік, для будь-якого торжества.
У зачісці квіточки виглядають дуже нарядно і святково.
Також можливо використовувати троянди, як аксесуар для весілля.
- Колір - білий;
- Декор - намистини, стрази;
- Кріплення - шпилька - качечка - 5,5 див.;
- Діаметр квітки - 6,5 див.;
- Висота вироби - 3,5 див.
- Матеріал - фоамиран;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Заколка-качечка |
| Колір | Рожевий |
| Довжина | 7 мм |
| Ширина | 7 мм |
| Кількість в упаковці | 2 шт. |
| Діаметр | 7 мм |
| Стан | Новий |
| Основні атрибути | |
| Кількість в наборі | 2 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 500 ₴/пара






