Новинка

Заколка брошка червоний мак Заколка святкова з ківткою Прикраса у зачіску
550 ₴
- Готово до відправки
- Код: FO-028
+380 (93) 641-83-00
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Яскрава, соковита, літня заколочка - брошка з квіткою червоного маку.
Квіти виготовлені вручну з ніжного повітряного фоамирана, відмінно тримають форму, дуже легкі практично невагомі.
Такі заколочки підійдуть на будь-який вік, для будь-якого свята.
У зачісці квіточки виглядають дуже нарядно і святково.
Також можливо використовувати квітку, як аксесуар для весілля.
- Колір - червоний;
- Декор - тичинки;
- Кріплення універсальне 2 в 1 - заколка/кріплення для брошки на одяг;
- Діаметр квітки - 11 см.;
- Діаметр виробу - 13,5 см.
- Висота виробу - 4 см.;
- Матеріал - фоаміран;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Затискач |
| Колір | Червоний |
| Довжина | 13 мм |
| Ширина | 11 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Діаметр | 11 мм |
| Стан | Новий |
| Основні атрибути | |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 550 ₴








