Новинка

Краватка - метелик для хлопчика Метелик карнавальний Метелик кольоровий
150 ₴
- В наявності
- Код: ME-001
+380 (93) 641-83-00
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Метелик - це вишуканий чоловічий аксессуар!
Краватка - метелик додає стилю, та робить образ завершеним.Метелик з легкістю фіксується на шиї за допомогою єластичного кріплення та фіксатора, за рахунок якого досягається необхідний обєм. Довжина регулюється, а тому краватку може носити як хлопчик так і дорослий чоловік.
- Основний колір - різнокольоровий;
- Принт - абстрактний;
- Довжина - 9,5 см;
- Ширина - 5 см;
- Довжина ремінця/обхват по шиї : регулюється;
- Матеріал - шовк.
Усі наші краватки власного виробництва, надійно відшиті вручну, а отже ви можете бути впевнені в їх якості та надійності.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Краватка-метелик |
| Колір | Червоний |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Тип тканини | Шовк |
| Довжина | 9 см |
| Ширина | 5 см |
| Стан | Новий |
| Основні атрибути | |
| Ширина виробу | 5 см |
| Довжина виробу | 9 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 150 ₴



