
Краватка - метелик чоловічий з натурального шовку Метелик червоний Метелик весільний Метелик святковий
180 ₴
- В наявності
- Код: ME-002
+380 (93) 641-83-00
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Метелик - це вишуканий чоловічий аксессуар!
Краватка - метелик додає стилю, та робить образ завершеним.
Метелик з легкістю фіксується на шиї за допомогою єластичного кріплення та фіксатора, за рахунок якого досягається необхідний обєм, довжина регулюється..- Матеріал - 100% шовк;
- Основний колір - червоний;
- Принт - абстрактин;
- Довжина - 12 см;
- Ширина - 6 см;
- Довжина ремінця/обхват по шиї : регулюється.
Усі наші краватки власного виробництва, надійно відшиті вручну, а отже ви можете бути впевнені в їх якості та надійності.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Чоловіча |
| Вид виробу | Краватка-метелик |
| Колір | Червоний |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Тип тканини | Шовк |
| Довжина | 12 см |
| Ширина | 6 см |
| Застібка | Гачки |
| Обхват шиї | 45 см |
| Стан | Новий |
| Основні атрибути | |
| Ширина виробу | 5 см |
| Довжина виробу | 9 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 180 ₴


