Краватка - це вишуканий та сучасний аксессуар!
Краватка — додає стилю, та робить образ завершеним.
Краватка з легкістю фіксується на шиї за допомогою єластичного кріплення та фіксатора, за рахунок якого досягається необхідний обєм. Довжина регулюється, а тому краватку може носити як хлопчик так і підліток.
- Основний колір - бордовий;
- Принт - без;
- Довжина - 30 см;
- Ширина - 4.5 см;
- Довжина ремінця/обхват по шиї : регулюється;
- Матеріал - синтетична тканина.
Усі наші краватки власного виробництва, надійно відшиті вручну, а отже ви можете бути впевнені в їх якості та надійності.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Краватка |
| Тип галстука | Вузький |
| Колір | Бордовий |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Довжина | 30 см |
| Ширина | 5 см |
| Стан | Новий |
| Основні атрибути | |
| Ширина виробу | 5 см |
| Довжина виробу | 9 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 120 ₴





