Метелик це стильний та вишуканий аксесуар для чоловіків та підлітків.
Колір - чорний;
Тканина - габардин;
Розмір - 10,5 см. на 7 см.;
Кріплення - крючок;
По шиї - регулюється, підійде на будь- який розмір
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Краватка-метелик |
| Колір | Чорний |
| Візерунки і принти | Зміїний принт |
| Тип тканини | Віскоза |
| Ширина | 11 см |
| Застібка | Гачки |
| Стан | Новий |
| Основні атрибути | |
| Ширина виробу | 5 см |
| Довжина виробу | 11 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 229 ₴



