Метелик - це вишуканий та сучасний аксессуар!
Краватка - метелик додає стилю, та робить образ завершеним.Метелик з легкістю фіксується на шиї за допомогою єластичного кріплення та фіксатора, за рахунок якого досягається необхідний обєм. Довжина регулюється, а тому краватку може носити хлопчик від 6 до 9 років.
- Основний колір - синій;
- Принт - не має;
- Довжина - 9 см;
- Ширина - 4 см;
- Довжина ремінця/обхват по шиї : регулюється, максимально 35 см.
- Матеріал - синтетична тканина.
Усі наші краватки власного виробництва, надійно відшиті вручну, а отже ви можете бути впевнені в їх якості та надійності.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 4 см |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 9 см |
| Тип тканини | Поліестер |
| Колір | Синій |
| Вид виробу | Краватка-метелик |
| Стан | Новий |
| Основні атрибути | |
| Ширина виробу | 5 см |
| Довжина виробу | 9 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 150 ₴



