Метелик це стильний та вишуканий аксесуар для чоловіків та підлітків.
Колір - білий/синій;
Тканина - щільний атлас/бавовна;
Розмір - 11 см. на 6 см.;
Кріплення - шпилька, легко та надійно кріпеться до одягу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Ширина | 11 см |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тканини | Бавовна |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Застібка | Гачки |
| Колір | Синій |
| Вид виробу | Краватка-метелик |
| Стан | Новий |
| Основні атрибути | |
| Ширина виробу | 5 см |
| Довжина виробу | 11 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 220 ₴



