Метелик це стильний та вишуканий аксесуар для чоловіків та підлітків.
Принт - без;
Колір -Яскраво - блакитний;
Тканина - атлас;
Розмір - 10 см. на 6=5 см.;
Кріплення - крючок;
По шиї - регулюється, підійде на будь- який розмір
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 5 см |
| Довжина | 10 см |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Стать | Чоловіча |
| Тип тканини | Атлас |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Застібка | Гачки |
| Колір | Блакитний |
| Вид виробу | Краватка-метелик |
| Стан | Новий |
| Тип галстука | Класичний |
| Основні атрибути | |
| Ширина виробу | 5 см |
| Довжина виробу | 11 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 280 ₴




