Метелик це стильний та вишуканий аксесуар для чоловіків та підлітків.
Принт - декорований стрічкою з вишивкою;
Колір - червоний з чорним;
Тканина - атлас, домотканне полотно - бавовна;
Розмір - 11 см. на 6 см.;
Кріплення - крючок;
По шиї ремінець - регулюється, підійде на будь- який розмір
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Метелик |
| Тип галстука | Класичний |
| Стать | Чоловіча |
| Тип тканини | Атлас |
| Колір | Чорний |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Застібка | Гачки |
| Довжина | 11 см |
| Ширина | 6 см |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Стан | Новий |
| Основні атрибути | |
| Ширина виробу | 5 см |
| Довжина виробу | 11 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 290 ₴



