Метелик це стильний та вишуканий аксесуар для підлітків та хлопчиків
Принт - декорований стрічкою з принтом вишивки;
Колір - чорний з блакитно - жовтим;
Тканина - атлас, домотканне полотно з вишивкою;
Розмір - 10 см. на 5 см.;
Кріплення - крючок;
По шиї ремінець - регулюється, підійде на будь- який розмір
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Метелик |
| Тип галстука | Класичний |
| Стать | Чоловіча |
| Тип тканини | Атлас |
| Колір | Блакитний |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Застібка | Гачки |
| Довжина | 8 см |
| Ширина | 5 см |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Стан | Новий |
| Основні атрибути | |
| Ширина виробу | 6 см |
| Довжина виробу | 12 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 265 ₴



