Метелик - це вишуканий чоловічий аксессуар!
Краватка - метелик додає стилю, та робить образ завершеним.Метелик з легкістю фіксується на шиї за допомогою шпильки.
- Довжина - 8 см;
- Ширина - 6 см;
- Матеріал - бавовна/стрічка.
Усі наші краватки власного виробництва, надійно відшиті вручну, а отже ви можете бути впевнені в їх якості та надійності.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Метелик |
| Тип галстука | Класичний |
| Стать | Чоловіча |
| Тип тканини | Бавовна |
| Колір | Жовтий |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Довжина | 8 см |
| Ширина | 6 см |
| Стан | Новий |
| Основні атрибути | |
| Ширина виробу | 5 см |
| Довжина виробу | 9 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 165 ₴




