
Краватка - метелик для чоловіка чорна вузька Метелик карнавальний новорічний
180 ₴
- Готово до відправки
- Код: ME-002
+380 (93) 641-83-00
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Метелик - це вишуканий чоловічий аксессуар!
Краватка - метелик додає стилю, та робить образ завершеним.Метелик з легкістю фіксується на шиї за допомогою єластичного кріплення та фіксатора, за рахунок якого досягається необхідний обєм. Довжина регулюється, а тому краватку може носити як хлопчик так і дорослий чоловік.
- Довжина - 12 см;
- Ширина - 3 см;
- Довжина ремінця/обхват по шиї : регулюється;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Метелик |
| Тип галстука | Класичний |
| Стать | Чоловіча |
| Тип тканини | Сатин |
| Колір | Чорний |
| Візерунки і принти | Горошок |
| Довжина | 12 см |
| Ширина | 3 см |
| Стан | Новий |
| Основні атрибути | |
| Ширина виробу | 5 см |
| Довжина виробу | 9 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 180 ₴


