Метелик це стильний та вишуканий аксесуар для підлітків та хлопчиків
Метелик - виконаний з декоративної стрічки з вишивкою;
Колір - чорнийчервоний/білий;
Тканина - габардин, домотканне полотно з вишивкою;
Розмір - 9 см. на 5 см.;
Кріплення - шпилька;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Метелик |
| Тип галстука | Класичний |
| Стать | Чоловіча |
| Тип тканини | Габардин |
| Колір | Білий |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Застібка | Гачки |
| Довжина | 10 см |
| Ширина | 5 см |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Стан | Новий |
| Основні атрибути | |
| Ширина виробу | 6 см |
| Довжина виробу | 12 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 165 ₴




