Метелик це стильний та вишуканий аксесуар для підлітків та хлопчиків
Колір - білий/чорний;
Тканина - поліестер;
Розмір - 9 см. на 5 см.;
Кріплення - крючок;
По шиї ремінець - регулюється, підійде на будь- який розмір
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Власне виробництво |
| Колір | Блакитний |
| Стан | Нове |
| Підлога | Для хлопчиків |
| Візерунки і принти | Зміїний принт |
| Ширина виробу | 5 см |
| Довжина виробу | 9 см |
| Вид виробу | Краватка-метелик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип краватки | Класичний |
| Тип тканини | Поліестер |
| Застежка | Гачки |
| Подарункове паковання | Немає |
| Ширина | 5 мм |
| Довжина | 9 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 220 ₴



