Метелик - це вишуканий чоловічий аксессуар!
Краватка - метелик додає стилю, та робить образ завершеним.Метелик з легкістю фіксується на шиї за допомогою єластичного кріплення та фіксатора, за рахунок якого досягається необхідний обєм. Довжина регулюється, а тому краватку може носити як хлопчик від 18 р. + так і дорослий чоловік.
- Довжина - 11 см;
- Ширина - 6 см;
- Довжина ремінця/обхват по шиї - регулюється;
- Матеріал - бавовна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид виробу | Метелик |
| Тип галстука | Класичний |
| Стать | Чоловіча |
| Тип тканини | Бавовна |
| Колір | Зелений |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Застібка | Гачки |
| Довжина | 11 см |
| Ширина | 6 см |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Стан | Новий |
| Основні атрибути | |
| Ширина виробу | 6 см |
| Довжина виробу | 11 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 280 ₴



