Метелик це стильний та вишуканий аксесуар для підлітків та хлопчиків
Колір - жовтий;
Тканина - габардин;
Розмір - 9 см. на 5 см.;
Кріплення - крючок;
По шиї ремінець - регулюється, підійде на будь- який розмір
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Краватка-метелик |
| Тип галстука | Класичний |
| Стать | Чоловіча |
| Тип тканини | Габардин |
| Колір | Жовтий |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Застібка | Гачки |
| Довжина | 9 см |
| Ширина | 5 см |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Стан | Новий |
| Основні атрибути | |
| Підлога | Для хлопчиків |
| Ширина виробу | 5 см |
| Довжина виробу | 9 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 320 ₴



